تبلیغات
سعید کربلایی&حرف های مگومقام معظم رهبری:
کار نهم دیماه امسال هم همین جور بود.
شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز، حضور در لحظه ی مناسب و مورد نیاز
این اساس کار است که مومن باید این را هم همراه خود داشته باشد
تا بتواند وجودش موثر بشود.

این طرح رو برای پشت سن گرامیداشت حماسه 9 دی که توسط کانونهای فرهنگی هنری مساجد مشهد برگزار می شود انجام دادم.

  و بیانیه جمعی از وبلاگ نویسان مشهدی در سالروز این حماسه عظیم: 

ملت ایران در 9 دی سال 88 با نمایش هوشیاری، شجاعت و عمل به هنگام به منویات امام خامنه ای (مد ظله العالی) از آزمون بزرگ بصیرت سر بلند بیرون آمد .

حماسه عظیم و غرور آفرین 9 دی 88 اینک سومین سالگشت خویش را می گذراند. براستی 9 دی 88 سالروز پیوند مجدد امام و امت، روز بیعتی عاشقانه با ولی زمان و روز پیروزی در آزمون بصیرت، برای ملت سر افراز و جوانان ایران اسلامی بود .

9دی 88 روزی بود که ملت ایران با حرکتی خود جوش و انقلابی در فضای غبار آلود فتنه ی پیچیده و سنگین آن روزها حضوری مجاهدانه و نمایشی از آمادگی و سرزندگی را رقم زد و پاسخی درخور و دندان شکن به اهانت و توهین ها به ارزش های مقدس این مرز و بوم به ویژه اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه که در راس این ارزش هاست، داد.

حال جنبش وبلاگ نویسان مشهدی در آستانه این حماسه بزرگ ذکر نکاتی را ضروری می داند:

* تاریخ محل عبرت آموزی است. لازم است همگان از وقایع تلخ سال 88 درس عبرت فراگرفته تا دیگر شاهد تکرار وقایع اینچنینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نباشیم. دستگاه های امنیتی و قضایی از یک سو در پیشگیری و دستگاه های رسانه ای و فرهنگی از دیگر سو در بصیرت افزایی، رسالت سنگینی را بر عهده دارند. نقش نخبگان و دانشگاهیان در این میانه بسیار حائز اهمیت است. در مواقع حساس و محیط غبار آلود فتنه، نخبگان باید به رسالت تاریخی خویش واقف بوده و به آن عمل کنند و به قانون اساسی و عقلانیت سیاسی در راستای تبیین و روشنگری آحاد امت اسلامی اقدام نمایند.

* با توجه به انتخابات پیش رو از شورای محترم نگهبان در خواست داریم همچون گذشته و به دور از جنجال های رسانه های بیگانه و عوامل داخلیشان، از نفوذ فتنه گران و منحرفین، به طور قاطع و محکم جلوگیری نموده تا انشاا... حضور نمایندگانی ولایتمدار، صالح، کارآمد و تاثیرگذار را داشته باشیم.

* در پایان از ملت همیشه در صحنه و شریف ایران می خواهیم همچون گذشته با حضور آگاهانه و پرشور خویش در انتخابات، حماسه ای دیگر را در خردادماه سال آینده رقم زنند و بار دیگر اوج مردم سالاری دینی و اتحاد و انسجام را به رخ جهانیان کشند و دشمنان کمین کرده را با بصیرت انقلابی خویش دگرباره ناکام سازند.

والسلام علی من اتبع الهدینوشته شده در شنبه 9 دی 1391 توسط سعید کربلایی | نظرات ()


Blog Skin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی